NIESPODZIANKA

PAMIĘTACIE, ŻE DZIECI DYKTOWAŁY SWOJE LISTY, KTÓRE WYSŁALIŚMY DO NIEGOWA RAZEM Z ICH OBRAZKAMI?

PREZENTUJEMY TAKI BARDZO NIESAMOWITY LIST.  🙂

Jestem Zuza, a mama mówi, że jestem kartofelek. I bawiłam się z mamą i mama uciekała, a potem mama zaczęła mnie gonić.

Lubię się bujać na huśtawce. Lubię śnieg i zjeżdżać na sankach. Jeszcze lubię jeździć na łyżwach na lodowisku. Wczoraj mówiłam mamie, że chcę iść jeździć na łyżwach. Zawsze chodzę z Leonem moim bratem.

Lubię przychodzić do Cioci Mimi, bo chcę się bawić z Antkiem. Jeszcze lubię się lalkami bawić. Ubieram lalki i się nimi bawię. Widzisz jakie moja lalka ma śmieszne butki? Wygląda jak Wujek Fenek. Karmię butelką. Gotuję lalkom sałatę i jeszcze pierogi.

Fajnie było w nocy u Cioci Mimi spać, bo była Oliwka i Amelka. Tęskniłam za nimi. I był Dawid jeszcze. Najpierw trzeba było poprzątać pokój i potem założyć piżamki i przytulić się do poduchy.

Mama mi masuje nóżki wiesz? Jak się kładę na kanapę, bo chcę oglądać bajkę, to wtedy mi głaszcze nóżki mama. Zawsze mama mi rozkłada kanapę. Tak robi do góry, do góry i już można spać.

Teraz piszemy o Leosiu. Leoś się bawi z Antkiem autami.

Teraz piszemy o Marcelu. Marcel się bawi klockami i je klocki. Bym chciała, żeby nie zjadł klocki, żeby się tylko bawił.

Agata przytula się do swojego króliczka. Bym chciała, żeby Agata widziała motylki. Lubię się z nią bawić jeszcze. Gotujemy jajka.

Jedz ciasteczka. Lubisz żyrafy? Bo ja lubię żyrafy.

Czy wiesz , że teraz są urodziny? To Pan Jezus ma urodziny.

Zuza 3 lata

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *