urodzinki urodzinki

W tym miesiącu Urodzinki Marcelinki. Nasza mała dziewczynka kończy 2 latka.

Tęczowo nam ;)

Szkoda, że przychodzi nam się pożegnać z naszym miejscem wypoczynku i wakacji. Nadchodzi jesień i czas wracać do bloku 🙂 A szkoda, bo działka nabrała tęczowych kolorów:

Nie od razu dom zbudowano ;)

U nas w letnim ogródeczku zmiany zmiany!!!!! Panowie myślą i kombinują jak tu zrobić coś nowego 🙂 W trzy dni wyrosło nam coś nowego!!!! Udało się oczywiście dzięki naszej szefowej, która przyszła z własnymi narzędziami 😀

Pożegnania nadszedł czas :(

W tym roku dość wcześnie żegnamy się z naszymi przedszkolakami: Agatką i Olkiem. Dobrego czasu w przedszkolach Wam życzymy. Oczywiście świętowaliśmy. Jedliśmy galaretki i piliśmy koktajl arbuzowo-truskawkowy. Olkowi zrobiło się bardzo smutno, że to ostatni dzień…..

Dziś Dzień Ojca

Z okazji dnia Taty dzieci składają życzenia wszystkiego najlepszego!!!!! Dużo uśmiechu i zabawy Wam życzymy Mamo i Tato z okazji waszych świąt. Dzieci zrobiły wcześniej bukieciki wiosenne dla Mam ( możecie podziwiać jak bardzo się napracowały w strefie rodzica). Teraz przygotowały kwiatki dla Taty. 🙂 A oto bukiety dla Mam

Piknikowo…..

Na pikniku było zimno. Potem stopniowo zrobiło się cieplej. A dzieciom fajnie minął tydzień na działce. Jadły sałatę, rukolę, białą rzodkiew, truskawki, szczypiorek i bardzo fajnie się bawiły.

Żabka już czeka na piknik

Urodzinki Dominika- łobuziaka

Każdy kto przychodzi do „Motylka” – duży czy mały – zna naszego Dominika 🙂 Domi skończył niedawno dwa latka. Prezentujemy mały podgląd z tego co się działo na imprezce. Już jutro wszystkie zdjęcia dostępne w Strefie Rodzica.

Po przerwie w nadawaniu … ;)

W „Motylku” mieliśmy małą awarię komputera, dlatego przez dłuższy czas nie było zdjęć ani żadnych informacji. Dziękujemy za zakup naszych kurczaków klientkom sklepu Piękne Dekoracje, który prowadzi mama Wanessy i Dawida. https://www.facebook.com/search/top?q=sklep%20%22pi%C4%99kne%20dekoracje%22%20edyta%20me%C5%82gwa A oto co kupiliśmy dzieciom na nasz czas odpoczynku i relaksu. Nasze miejsce zazieleniło się wiosennie, szykujemy się na piknikowanie w „Motylku”.

Wiosenne kwiatki

Olo przyniósł do „Motylka” takie piękne kwiatki. Zainspirowani robimy swoje. Dzieci pokleiły, ciocia Mimi dorobiła druciki i tak oto nam się zakwieciło, zamaiło na stole. Cierpliwości…… niedługo coś z tego powstanie ładnego. 😉 Wkrótce zapraszamy na kolejne wspomnienia – tym razem wiosenne. Czekamy na bardziej wiosenną pogodę do tegorocznych zdjęć dzieci. 😀