U Miji na urodzinach…

Z powodu grypowego okresu urodzinki były w okrojonym składzie. Zabrakło Marceliny i Olka. Ale dopisały śmieszne balony 😉 Zdjęcia z imprezki będą niedługo w Strefie Rodzica.

Biała biała zima!!!! Pada pada śnieg!!!!

Cudownie biało tego roku!!! Dopiero niedawno dzieci zjeżdżały z górki…. na pupie, a grudzień dopisał i sypnął śniegiem. Więc pięknie kończymy ten rok 2021. Zobaczcie jak było na początku roku, a jak jest teraz. Trochę wspomnień 😉 Dominik i Mia pamiętają jak zjeżdżali z górki z Agatką, jeszcze na początku tego roku….

Idą idą święta….. ;)

Zbliża się grudzień i znów będą ustrojone choinki. Od początku listopada w sklepie „Piękne Dekoracje” mama Dawida i Wanessy sprzedała nasze zeszłoroczne Mikołaje, ludziki, misie i renifery z soli gruboziarnistej. W „Motylku” prezentujemy Wam inne ozdoby na choinkę, z wcześniejszych lat. Teraz będzie na biało, jeśli ktoś ma ochotę udekorować choinkę w biel. Wszystkie figurki […]

Zapraszamy na imprezkę

Już na początku grudnia Mia kończy 3 latka!!!! W poniedziałek 13-go grudnia będzie imprezka urodzinowa w „Motylku”. Jak zawsze nie zabraknie balonów i galaretek. Oczywiście nie może też zabraknąć naszych „Motylkowych” dzieci. 😀

Idziemy do lasu… W lesie fajnie jest. ;)

Dzieci mają jesienno-leśną przygodę z… obrazkami. 😀 Niestety mieszkamy w mieście i do lasu daleko. Pozostaje tylko wyobraźnia. 🙂 Nasze 2,5 latki wiedzą, że jest jesień i spadają liście, żołędzie i kasztany. Same zbierały to wszystko do prac plastycznych. Wiedzą też, że…. spadają jabłka z drzewa ( jak u Cioci na działce 😉 ). Więc […]

HEJ HO DO LASU BY SIĘ SZŁO!!!! :D

W lesie fajnie jest. Niestety mieszkamy w mieście i do lasu daleko. Poznaliśmy za to leśne zwierzątka. Przyszedł czas na jesienno-leśne prace plastyczne.

3-latki

Pamiętacie jeszcze Zuzę i Antka? To były pierwsze 3-latki w „Motylku”, które nie poszły do przedszkola od razu, a jeszcze zostały i zdobywały nowe umiejętności w „Motylku” jako starszaki. W tym roku w „Motylku” została Mia jako 3-latek. Codziennie uczy się i zdobywa nowe umiejętności. Zobaczcie sami.

Nasza złota polska JESIEŃ

Trochę słonecznie, trochę deszczowo, a my zbieramy liście i kasztany. Z tych liści powstały super-prace. Jeszcze takich nie robiliśmy w „Motylku”

urodzinki urodzinki

Po przekładankach odbyły się w końcu urodzinki u Marcelinki. Były tańce, balony, prezenty i galaretki. Prezentujemy mały podgląd. Reszta zdjęć niedługo w strefie rodzica 🙂

Tęczowo nam ;)

Szkoda, że przychodzi nam się pożegnać z naszym miejscem wypoczynku i wakacji. Nadchodzi jesień i czas wracać do bloku 🙂 A szkoda, bo działka nabrała tęczowych kolorów: